Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Studia pierwszego stopnia

Kierunek: Filologia angielska (FA)

Kierownik kierunku: dr hab. Anna Tereszkiewicz, prof. UJ

Opiekunowie lat:

Rok I – dr hab. Monika Coghen, prof. UJ

Rok II – dr Olga O'Toole

Rok III – dr Joanna Szczepańska-Włoch

Program studiów I stopnia na kierunku filologia angielska (studia stacjonarne) obowiązujący od roku akademickiego 2021/22 jest dostępny tutaj (pdf).

Program studiów I stopnia na kierunku filologia angielska (studia stacjonarne) obowiązujący od roku akademickiego 2022/23 jest dostępny tutaj (pdf).


Efekty uczenia się na kierunku filologia angielska (studia I stopnia) obowiązujące od roku 2021/22 są dostępne tutaj (pdf).

Efekty uczenia się na kierunku filologia angielska (studia I stopnia) obowiązujące od roku 2022/23 są dostępne tutaj (pdf).


 

Kierunek: Filologia angielska z językiem niemieckim (FAN)

Kierownik kierunku: dr Marcin Jaroszek

Opiekunowie lat

Rok I – mgr Katarzyna Szczepanik

Rok II – dr Dagmara Kowalewska

Rok III – mgr Anna Kosiarz-Stolarska


Program studiów I stopnia na kierunku filologia angielska z językiem niemieckim (studia stacjonarne) obowiązujący od roku akademickiego 2021/22 jest dostępny tutaj (pdf).

Efekty uczenia się na kierunku filologia angielska z językiem niemieckim (studia I stopnia) obowiązujące od roku 2021/22 są dostępne tutaj (pdf).

 

Program studiów I stopnia na kierunku filologia angielska z językiem niemieckim (studia stacjonarne) obowiązujący od roku akademickiego 2022/23 jest dostępny tutaj (pdf). 

Efekty uczenia się na kierunku filologia angielska z językiem niemieckim (studia I stopnia) obowiązujące od roku 2022/23 są dostępne tutaj (pdf).
 

Nasza oferta seminariów dyplomowych w roku akad. 2021/2022:

Seminaria licencjackie
Seminaria licencjackie w roku akademickim 2021/2022 - tutaj (pdf)

BA seminars offered in the 2021/2022 academic year - here (pdf)

Kształcenie nauczycielskie (Moduł dydaktyczny)

Informacje na temat modułu dydaktycznego przygotowującego do wykonywania zawodu nauczyciela we wszystkich typach szkół można znaleźć tutaj.

 

Ramowe zasady uzyskiwania zaliczeń i przystępowania do egzaminów z PNJA na studiach I stopnia w IFA UJ  (kierunki FA i FAN) znajdziesz TUTAJ.

Ramowe zasady uzyskiwania zaliczeń i przystępowania do egzaminów z PNJA na studiach I stopnia w IFA UJ  (kierunek FGA) znajdziesz TUTAJ.

 

Efekty uczenia się na kierunku filologia angielska (studia I stopnia) obowiązujące od roku 2021/22 są dostępne tutaj (pdf)