Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Studia pierwszego stopnia

Kierunek: Filologia angielska (FA)

Kierownik kierunku: dr hab. Anna Tereszkiewicz, prof. UJ
 

Opiekunowie lat (2023/24)

I rok filologia angielska: Dr Olga O’Toole

I rok filologia angielska z j. niemieckim: Dr Izabela Ilowska

II rok filologia angielska: Dr Dobromiła Jagiełła - Łoboda

II rok filologia angielska z j. niemieckim: Mgr Katarzyna Szczepanik

III rok filologia angielska: Dr Ewa Witalisz

III rok filologia angielska z j. niemieckim: Mgr Anna Kosiarz-StolarskaProgram studiów I stopnia na kierunku filologia angielska (studia stacjonarne) obowiązujący od roku akademickiego 2021/22 jest dostępny tutaj (pdf).

Program studiów I stopnia na kierunku filologia angielska (studia stacjonarne) obowiązujący od roku akademickiego 2022/23 jest dostępny tutaj (pdf).

Program studiów I stopnia na kierunku filologia angielska (studia stacjonarne) obowiązujący od roku akademickiego 2023/24 jest dostępny tutaj (pdf).


Efekty uczenia się na kierunku filologia angielska (studia I stopnia) obowiązujące od roku 2021/22 są dostępne tutaj (pdf).

Efekty uczenia się na kierunku filologia angielska (studia I stopnia) obowiązujące od roku 2022/23 są dostępne tutaj (pdf).

 

Kierunek: Filologia angielska z językiem niemieckim (FAN)

Kierownik kierunku: dr Marcin Jaroszek

Opiekunowie lat

Rok I – mgr Katarzyna Szczepanik

Rok II – dr Dagmara Kowalewska

Rok III – mgr Anna Kosiarz-Stolarska


Program studiów I stopnia na kierunku filologia angielska z językiem niemieckim (studia stacjonarne) obowiązujący od roku akademickiego 2021/22 jest dostępny tutaj (pdf).

Efekty uczenia się na kierunku filologia angielska z językiem niemieckim (studia I stopnia) obowiązujące od roku 2021/22 są dostępne tutaj (pdf).

 

Program studiów I stopnia na kierunku filologia angielska z językiem niemieckim (studia stacjonarne) obowiązujący od roku akademickiego 2022/23 jest dostępny tutaj (pdf). 

Efekty uczenia się na kierunku filologia angielska z językiem niemieckim (studia I stopnia) obowiązujące od roku 2022/23 są dostępne tutaj (pdf).
 

Program studiów I stopnia na kierunku filologia angielska z językiem niemieckim (studia stacjonarne) obowiązujący od roku akademickiego 2023/24 jest dostępny tutaj (doc). 


 

Nasza oferta seminariów dyplomowych w roku akad. 2021/2022:

Seminaria licencjackie
 
Seminaria licencjackie w roku akademickim 2021/2022 - tutaj (pdf)

BA seminars offered in the 2021/2022 academic year - here (pdf)

SEMINARIA LICENCJACKIE OFEROWANE W ROKU AKADEMICKIM 2023/2024

BA seminars offered in the 2023/2024 academic year:
             otwórz plik / open file (docx)Kształcenie nauczycielskie (Moduł dydaktyczny)

Informacje na temat modułu dydaktycznego przygotowującego do wykonywania zawodu nauczyciela we wszystkich typach szkół można znaleźć tutaj.

 

Ramowe zasady uzyskiwania zaliczeń i przystępowania do egzaminów z PNJA na studiach I stopnia w IFA UJ  (kierunki FA i FAN) znajdziesz TUTAJ.

Ramowe zasady uzyskiwania zaliczeń i przystępowania do egzaminów z PNJA na studiach I stopnia w IFA UJ  (kierunek FGA) znajdziesz TUTAJ.