Rejestracja na zajęcia opcyjne– semestr zimowy 2019/2020 w Instytucie Filologii Angielskiej

W dniu 27 września br. o godz. 8.30 rozpocznie się w Instytucie Filologii Angielskiej I TURA rejestracji na zajęcia opcyjne semestru zimowego r. ak. 2019/2020 dla studentów studiów I i II stopnia stacjonarnych filologia angielska, studiów I stopnia stacjonarnych filologia angielska z językiem niemieckim oraz European Joint Master’s Programme in English and American Studies dedykowana dla studentów poszczególnych lat i specjalizacji.

Tura zakończy się w dniu 2 października br. o godz. 23.59.

II TURA rejestracji rozpocznie się w dniu 5 października o godz. 8.00 i zakończy się 7 października o godz. 23.59 – będzie to rejestracja z rozszerzonymi dedykacjami - w miarę wolnych miejsc, bez możliwości wyrejestrowania się z zajęć!

UWAGA !

Rejestracja będzie dostępna TYLKO dla tych studentów, którzy dokonali wpisu na rok akademicki 2019/20.
Przypominam, że konieczne jest podpięcie przez studenta wybranych przedmiotów pod program i etap studiów w systemie USOSweb.

Proszę o przemyślaną rejestrację – wyrejestrowanie z OPCJI po zamknięciu rejestracji będzie możliwe TYLKO na pisemny, uzasadniony wniosek studenta z pisemną zgodą pracownika dydaktycznego prowadzącego zajęcia, który należy złożyć w Sekretariacie najpóźniej 10 października br.

W razie jakichkolwiek problemów z rejestracją proszę o kontakt z Sekretariatem IFA - I p. pokój 127.

 

Published Date: 19.09.2019
Published by: Piotr Pieńkowski