Rejestracja na zajęcia opcyjne

W dniu 27 września br. o godz. 8.00 rozpocznie się w Instytucie Filologii Angielskiej I TURA rejestracji na zajęcia opcyjne semestru zimowego r. ak. 2018/2019 dla studentów studiów I i II stopnia stacjonarnych filologia angielska i studiów I stopnia stacjonarnych filologia angielska z językiem niemieckim dedykowana dla studentów poszczególnych lat i specjalizacji.


Tura zakończy się w dniu 2 października br. o godz. 23.59.


II TURA rejestracji rozpocznie się w dniu 5 października o godz. 8.00 i zakończy się 7 października o godz. 23.59 – będzie to rejestracja z rozszerzonymi dedykacjami - w miarę wolnych miejsc, bez możliwości wyrejestrowania się z zajęć!


UWAGA !
Rejestracja będzie dostępna TYLKO dla tych studentów, którzy dokonali wpisu na rok akademicki 2018/19.
Przypominam, że konieczne jest podpięcie przez studenta wybranych przedmiotów pod program i etap studiów w systemie USOSweb.


Proszę o przemyślaną rejestrację – wyrejestrowanie z OPCJI po zamknięciu rejestracji będzie możliwe TYLKO na pisemny, uzasadniony wniosek studenta z pisemną zgodą pracownika dydaktycznego prowadzącego zajęcia, który należy złożyć w Sekretariacie najpóźniej 10 października br.
W razie jakichkolwiek problemów z rejestracją proszę o kontakt z Sekretariatem IFA - I p. pokój 127.

 

 

Published Date: 18.09.2018
Published by: Piotr Pieńkowski