Doctoral students

Please note:

Current office hours are provided in USOSWeb - to look them up please click on the faculty/staff name given in the list below

 Imię i nazwisko  E-mail Zakład Pokój Tel.
Mr Jakub Antosz-Rekucki SDNH j.antosz.rekucki@gmail.com Zakład Pragmatyki Językoznawczej i Teorii Tłumaczenia 107 12 663 4431
Mr Anton Belenetsky SDNH anton.belenetskyi@doctoral.uj.edu.pl Zakład Historii Literatury i Kultury Amerykańskiej 107 12 663 4431
MsKatarzyna Biela k.biela@doctoral.uj.edu.pl/td> Zakład Komparatystki Literackiej i Kulturowej 107 12 663 4431
Ms Giulia Cirillo giulia.cirillo@onet.pl Zakład Pragmatyki Językoznawczej i Teorii Tłumaczenia 107 12 663 4431
Ms Magdalena Derecka magdalena.derecka@student.uj.edu.pl Katedra Językoznawstwa Angielskiego 107 12 663 4431
Mr Damian Herda damian.herda@doctoral.uj.edu.pl
 
Katedra Językoznawstwa Aangielskiego 107 12 663 4431
Ms Alina Ielisiejeva alina.eliseeva@student.uj.edu.pl Zakład Historii Literatury i Kultury Brytyjskiej 107 12 663 4431
dr Kinga Jęczmińska kinga.jeczminska@doctoral.uj.edu.pl Zakład Komparatystki Literackiej i Kulturowej 107 12 663 4431
Ms Alisa Anastasjia Kavetska, SDNH alisa.kavetska@student.uj.edu.pl Zakład Pragmatyki Językoznawczej i Teorii Tłumaczenia 107 12 663 4431
Ms Alicja Lasak alicja.lasak@doctoral.uj.edu.pl Zakład Komparatystyki Literackiej i Kulturowej 107 12 663 4431
Ms Kinga Latała kinga.latala@doctoral.uj.edu.pl Zakład Komparatystyki Literackiej i Kulturowej 107 12 663 4431
Ms Anna Łozińska anna.lozinska@doctoral.uj.edu.pl Zakład Literatury i Kultury Brytyjskiej 107 12 663 4431
Mr Marcin Maślanka marcin.d.maslanka@gmail.com Zakład Pragmatyki Językoznawczej i Teorii Tłumaczenia 107 12 663 4431
Ms Olga O'Toole violga.otoole@doctoral.uj.edu.pl Katedra Językoznawstwa Angielskiego 107 12 663 4431
Mr Krystian Piotrowski, SDNH krystian.piotrowski@doctoral.uj.edu.pl Zakład Komparatystyki Literackiej i Kulturowej 107 12 663 4431
mgr Karolina Pasiut karolina.pasiut@doctoral.uj.edu.pl Zakład Historii Literatury i Kultury Brytyjskiej 107 12 663 4431
MsDagmara Poskart dagmara.poskart@doctoral.uj.edu.pl Zakład Historii Literatury i Kultury Brytyjskiej 107 12 663 4431
Ms Sabina Sosin sabina.sosin@doctoral.uj.edu.pl Zakład Komparatystyki Literackiej i Kulturowej 107 12 663 4431
Ms Kinga Szperka kinga.szperka@student.uj.edu.pl Zakład Pragmatyki Językoznawczej i Teorii Tłumaczenia 107 12 663 4431
Ms Magdalena Wąsowicz magdalena.dorota.wasowicz@doctoral,.uj.edu.pl Zakład Historii Literatury i Kultury Amerykańskiej 107 12 663 4431
Ms Dominika Werońska dominika.weronska@student.uj.edu.pl Zakład Pragmatyki Językoznawczej i Teorii Tłumaczenia 107 12 663 4431
Mr Piotr Wesołowski, SDNH piotr.a.wesolowski@doctoral.uj.edu.pl Zakład Pragmatyki Językoznawczej i Teorii Tłumaczenia 107 12 663 4431